top of page

MAK & WSP Italy - про бренди

 

MAK – це компанія з Брешії (Італія), яка шквидко розвивається, є національним лідером на ринку сплавних коліс в афтермаркеті, з оборотом у 2018 році понад 50 мільйонів євро та виробництвом 600 000 коліс на рік. Основні елементи її успіху - це якість, широкий асортимент, швидкість в задоволенні потреб ринку, гнучкість виробничого процесу, сервіс та мережа продажів. Завдяки постійно заповненому складу, на якому в наявності понад 100 000 одиниць, MAK швидко доставляє товари до клієнтів за 24/48 годин через швидкі доставки. Стиль і дизайн "Made in Italy" вирізняють компанію, яка знаходить все більше популярності, особливо серед власників середніх та преміальних автомобілів. Ці власники все більше зацікавлені в використанні сплавного колеса, як для створення подвійного комплекту коліс з метою оптимізації сезонної зміни, так і для персоналізації свого автомобіля за допомогою елегантних та оригінальних дизайнів.


Компанія MAK S.p.A. була заснована в 1991 році в результаті спільного підприємства між двома важливими компаніями, що працюють у секторі промислового металургійного виробництва та в комерційному автомобільному секторі.
Компанія виділилася на ринку після продажу з виробництва коліс з легкого сплаву.

 

MAK - відомий бренд на національній та міжнародній сцені, визнаний одним із лідерів ринку. Натхненна філософією "Lean Thinking", MAK зосереджується на зменшенні відходів, ефективності внутрішніх процесів та якості виробництва, за допомогою синергії та роботи в команді.
 

Екологічна стійкість - одне з викликів для компанії, яка інвестує в використання альтернативних джерел енергії, повторне використання відходів виробництва та оптимізацію логістики.

 
 
mak-000000000.png

WSP Italy - лідер у виробництві легкосплавних коліс з 2007 року (Еболі, Салерно - Італія), і за ці роки ми розповсюдили наші колеса в Європі та по всьому світу, досягши більше ніж 58 країн, завжди гарантуючи велику гнучкість щодо потреб клієнта.
Ми пропонуємо широкий спектр сплавних коліс від коліс "Тюнінг", лінії WSP Design, до "сумісних запасних частин".

 

Більшість коліс WSP Italy Design виготовлені за технологією Flow Form, новаторською технологією, яка підвищує стійкість сплавних коліс і дозволяє їм мати вищу вантажопідйомність, не збільшуючи вагу колеса. Крім того, всі вони фарбуються порошковою фарбою і можуть витримувати випробування на солоний туман (згідно з ISO 9227) протягом 384 годин.

 

Система контролю якості WSP Italy розроблена командою професійних інженерів і забезпечує всебічний контроль процесу виробництва, зокрема: підготовку сплавів, контроль з використанням рентгенівських променів, інфрачервоні датчики, багатофакторне балансування та індивідуальний контроль кожного диска на якість та відповідність технічним характеристикам в найсуворішій відповідності з процедурами контролюючих органів сертифікації.

 

Диски WSP Italy (репліка) виготовлені за допомогою технології лазерного сканування параметрів оригінального диска, що дозволяє високоточно відтворити його форму. Це гарантує, що наші диски точно передають останній штрих дизайнера автомобіля, а отже, гармонійно вписуються в екстер'єр автомобіля.

 
 
 
 
mak-000000001.png
bottom of page