top of page
1689348935145.jpg

Про нас

 

Історія української компанії, яка з 2009 року успішно продає легкосплавні диски італійських брендів

MAK & WSP Italy

Наша історія

Наша історія почалася у 2009 році, коли ми започаткували діяльність як дистриб'ютор італійських дисків бренду WSP Italy. Завдяки унікальному дизайну, надійності та відмінній якості, диски WSP Italy стали дуже популярними серед клієнтів, і ми пишаємось тим, що досі продовжуємо зберігати свою позицію на ринку як впізнаваний та надійний бренд.

Наші бренди

Протягом усіх років діяльності на ринку, ми збільшили наше портфоліо італійських дисків, щоб задовольнити різноманітні потреби наших клієнтів. Починаючи з бренду WSP Italy, ми розширили наш асортимент і включили бренд MAK в 2020 році. Бренд MAK заслужив довіру та визнання завдяки своєму ім'я в світі автотюнінгу і автомобільного дизайну. Ми обрали бренд MAK, оскільки якість їх дисків також знаходиться на найвищому рівні, що дозволяє нам задовольняти потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

Наша місія

Наша місія полягає в тому, щоб задовольнити потреби наших клієнтів, надаючи їм широкий вибір якісних італійських литих дисків. Ми прагнемо досягти максимального задоволення наших клієнтів, пропонуючи продукцію, яка відповідає найвищим стандартам якості та дизайну.

Стара версія сайту

FireShot Capture 279 - WSP Italy - европейские стандарты качества - гарантия 12 мес._ - ws
bottom of page